Kategorie

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Najnowsze zestawy MagJET do oczyszczania kwasów nukleinowych dzięki zastosowaniu technologii opartej na kuleczkach magnetycznych umożliwiają wysoką wydajność izolacji z różnych źródeł. Zestawy MagJET zapewniają wysoką czystość wyizolowanego DNA i RNA, które można bezpośrednio wykorzystać w dalszych aplikacjach zarówno tych rutynowych jak i tych bardziej wymagających.

MagJET wykorzystują technologię z unikalnymi kuleczkami o wysokich zdolnościach paramagnetycznych zoptymalizowanych do izolacji kwasów nukleinowych. Uzyskany w ten sposób materiał charakteryzuje się wysoką czystością i wydajnością w porównaniu do innych zestawów obecnych na rynku.

Dzięki dużej powierzchni całkowitej, kuleczki MagJET wykazują wysoką zdolność wiązania, co ma odzwierciedlenie w najwyższej wydajności i odzysku kwasów nukleinowych przekraczającą 80%. Jednorodny rozmiar wszystkich kuleczek zapewnia powtarzalność wyników z niewielkimi różnicami pomiędzy poszczególnymi próbkami. Kuleczki MagJET sa wysoce stabilne w roztworze i szybko reagują na pole magnetyczne, co czyni je idealnym wyborem do stacji roboczych.

Podwójny rdzeń magnetyczny zapewnia szybkie działanie

Zawartość magnetytu ~60%

Właściwości:

  • Wysoka zdolność wiązania
  • Szybka odpowiedź na pole magnetyczne
  • Jednorodna budowa i wielkość
  • Idealne do stacji automatycznych
  • Wysoki odzysk (>80%)
  • Unikalna, zastrzeżona technologia

 

Technologia MagJET jest odpowiednia do oczyszczania kwasów nukleinowych zarówno w sposób automatyczny jak i manualny.

Protokoły do oczyszczania automatycznego zoptymalizowane są dla urządzenia Thermo Scientific KingFisher, w którym podczas procedury oczyszczania kuleczki przenoszone są z dołka do dołka.
W protokole manualnym zewnętrzne źródło pola magnetycznego wykorzystywane jest do skupienia kuleczek na ściance probówki. Supernatant może być usunięty za pomocą pipety.

 

Zestawy

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Nazwa produktu / Producent Nr katalogowy Opakowanie Cena brutto  
FastGene Mag Virus Kit
Nippon

Compatible with KingFisher® Flex and BioSprint® 96

 

  • Nowość
FG-84096 96 appl.
2 487,31 zł
Sklep internetowy Shoper.pl