Produkty
Regulamin serwisu

Szanowni Państwo,

Prosimy o uwzględnienie poniżej wymienionych punktów przy przygotowywaniu zamówień.

 * * *

Zamówienia PRZYJMUJEMY wyłącznie w formie pisemnej: za pośrednictwem poczty, faksu oraz Internetu (poczta e-mail, system on-line).

*

Automatyczne POTWIERDZANIE przyjęcia zamówień do realizacji obejmuje wszystkie zamówienia składane przez Internet.

Potwierdzanie zamówień przesłanych faksem i pocztą odbywa się na życzenie Klienta. W takim przypadku prosimy o adnotację na zamówieniu.

 *

TERMIN REALIZACJI zamówień jest charakterystyczny dla każdej z reprezentowanych przez nas firm. Bliższe informacje na ten temat uzyskać można telefonicznie w biurze abo.

 *

ZAMÓWIENIE powinno zawierać dokładne dane płatnika i odbiorcy (adres i telefon kontaktowy) oraz opis zamawianego artykułu: nazwa, numer katalogowy, wielkość opakowania oraz ilość opakowań. Pomocne jest też imię i nazwisko osoby zamawiającej.

 *

Prosimy o dokładne SPRAWDZENIE zamówień przed wysłaniem. W przypadku nieścisłości o zamówieniu decyduje numer katalogowy produktu. Nie podlega reklamacji towar dostarczony zgodnie z numerem katalogowym umieszczonym na zamówieniu.

 *

DOSTAWA zamówionych produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 *

Przy ODBIORZE przesyłki prosimy o zwrócenie uwagi na stan fizyczny opakowania zewnętrznego.

 *

Po otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie zgodności dostarczonego towaru z Państwa zamówieniem. Wszelkie UWAGI prosimy zgłaszać w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania towaru. Po upływie tego czasu ustalenie rozbieżności będzie niemożliwe, a towar nie podlega reklamacji.

 *

REZYGNACJA z zamówienia jest rozpatrywana wyłącznie na podstawie pisemnego oświadczenia, a przyjęcie rezygnacji jest uzależnione od etapu realizacji zamówienia.

 *

Dopuszczamy możliwość DOSTAW CZĘŚCIOWYCH w przypadkach zależnych od producenta takich jak: dostępność w magazynie, kontrola jakości itp. Każda z dostaw częściowych obciążona jest odpowiednimi kosztami spedycyjnymi.

 *

Produkty wymienione w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 02.09.2003 w sprawie wykazu substancji niebezpiecznych wraz z ich klasyfikacją i oznakowaniem (Dz.U. z 2003 nr 199 poz. 1948) są dostarczane z KARTAMI CHARAKTERYSTYKI.

 

* * *

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl